جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رشید لمیر : نگاه فنی رسانه ها را درک می کنم / روزنامه خراسان شمالی یک نشریه واقع بین است

   دیدار مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از روزنامه خراسان شمالی

   رشید لمیر : نگاه فنی رسانه ها را درک می کنم / روزنامه خراسان شمالی یک نشریه واقع بین است

   رشید لمیر : نگاه فنی رسانه ها را درک می کنم / روزنامه خراسان شمالی یک نشریه واقع بین است
   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی مدیرکل ورزش و جوانان استان صبح امروز از دفتر روزنامه خراسان شمالی بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های این نشریه آشنا شد.

   امین رشید لمیر در این دیدار بر ارتباط نزدیک ورزش و رسانه ههای استان بیش از پیش تاکید کرد و گفت: رسانه ها دست ورزش را بگیرند و اجازه دهند واقعیت های درونی ورزش به جامعه منتقل شود.

   وی اظهار کرد: رسانه ها مردم را می توانند با کلام شیرین پهلوانی آشنا کنند و اقدامات شایسته حوزه ورزش را به بدنه جامعه منتقل کنند.

   وی با بیان اینکه فراهم کردن بستر توسعه ورزش بصورت همه جانبه که از تاکیدات رهبری نیز هست با کمک رسانه ها محقق می شود علاوه بر اینکه این نگاه باید در بین مسئولان بویژه نمایندگان مجلس تقویت شود.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین گفت: نقد سازنده و در چارچوب مسائل فنی می تواند حتی مدیران را در فعالیت های سازنده خود یاری کند.

   وی همچنین از مدیران روزنامه خراسان شمالی خواست که این پیام را به مردم استان بدهند که مدیران ورزش این استان تمام توان خود را برای عزت مردم و جامعه ورزشی استان به کار خواهند گرفت تا ورزش را به جایگاه اصلی خود برسانند.

   اسماعیلی مدیرمسئول نشریه خراسان شمالی نیز در این دیدار با اشاره به اتفاقات خوبی که در چند ماه گذشته در ورزش استان روی داده است گفت: امید داریم با این تغییرات شاهد روند رو به رشد ورزش در استان باشیم.

   وی همچنین به تاریخچه ای از تاسیس روزنامه خراسان و خراسان شمالی و همچنین نحوه فعالیت این روزنامه نیز اشاره کرد.

   خسروی سردبیر روزنامه خراسان شمالی نیز در این دیدار با تقدیر از حضور مدیران ورزش استان در روزنامه خراسان شمالی گفت: این حضور دلگرمی خاصی را به اعضای روزنامه خراسان شمالی داد و امیدواریم ارتباط بین رسانه و ورزش بیش از گذشته پررنگ تر شود.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,107,862
تعداد بازدید امروز : 624
تعداد بازدید دیروز : 730
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.