جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جشنواره حضرت علی اکبر نوزدهم خرداد برگزار می شود

   جشنواره حضرت علی اکبر نوزدهم خرداد برگزار می شود

   جشنواره حضرت علی اکبر نوزدهم خرداد برگزار می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: جشنواره حضرت علی اکبر (ع) همزمان با هفته جوان در مرکز استان برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی علی روشن در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به اینکه از هفدهم تا بیست و سوم خرداد به نام هفته جوان نامگذاری شده است گفت: در این هفته علاوه بر برنامه های پیش بینی شده در حوزه جوان، همایش روز ملی جوان با عنوان جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در بجنورد برگزار می گردد.
   وی افزود: این جشنواره در 17 بخش مختلف با عنوان طلبه و مبلغ جوان، جوان برتر در عرصه فعالیتهای قرآنی، جوان برتر در عرصه ادبیات، جوان برتر در عرصه فعالیتهای رسانه ای، جوان برتر در عرصه هنرهای نمایشی، جوان برتر در عرصه فیلم، جوان برتر در عرصه هنرهای تجسمی، جوان برتر در عرصه موسیقی، سرباز جوان، جوان برتر در حوزه فعالیتهای اجتماعی، جوان برتر در حوزه کارآفرینی و کسب و کار، جوان برتر در حوزه کشاورزی و روستایی، جوان برتر در حوزه ابتکار و اختراع، جوان برتر در حوزه علمی و دانشگاهی، جوان برتر در حوزه دهیاری و شورایاری، جوان برتر ورزشکار، جوان برتر دارای تواناییهای خاص(جوان معلول) برگزار خواهد شد.
   وی با اشاره به اینکه جشنواره امسال متفاوت از سالهای گذشته برگزار می گردد اظهار داشت: هدف اصلی این جشنواره شناسایی استعدادها، و استفاده از ظرفیت آنان در پیشبرد اهداف استانی و فعالیتهای حوزه جوان است.
   روشن اشاره کرد: در سالهای گذشته رویکرد جشنواره بر اساس شناسایی و معرفی نخبگان بود که امسال این رویکرد با هدف شناسایی تمامی استعدادها در حوزه های مختلف تغییر کرده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: در جشنواره امسال برای نخستین بار جوان برتر در حوزه دهیاری و شورایاری ها نیز انتخاب و معرفی خواهد شد.
   وی اعلام کرد: از سوم اردیبهشت ماه جوانان 15 تا 29 سال استان می توانند با مراجعه به معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و یا ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و همچنین مراجعه به پایگاه اینترنتی نسبت به دریافت فرم ثبت نام و تکمیل و ارسال مدارک خود در این جشنواره شرکت کنند.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 721,537
تعداد بازدید امروز : 23
تعداد بازدید دیروز : 1,457
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.