جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی : برنامه های صداوسیما در حوزه ورزش با هدف اشاعه آن به مردم تهیه می شود

   مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی : برنامه های صداوسیما در حوزه ورزش با هدف اشاعه آن به مردم تهیه می شود

   مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی : برنامه های صداوسیما در حوزه ورزش با هدف اشاعه آن به مردم تهیه می شود

   احمد مهدوی در نشست با مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت ورزش در ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت جامعه گفت : رسانه ملی از این ظرفیت می تواند در راستای برنامه سازی باهدف اشاعه آن به مردم استفاده کند.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی احمد مهدوی در نشست با مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت ورزش در ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت جامعه گفت : رسانه ملی از این ظرفیت می تواند در راستای برنامه سازی باهدف اشاعه آن به مردم استفاده کند.
   وی اافزود در سال های گذشته برنامه های متعددی در رادیو و شبکه استانی با رویکرد توسعه ورزش همگانی تهیه شد که اثرات آن در حضور گسترده مردم در همایش های پیاده روی مشهود است.
   مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی همچنین گفت: در سال های گذشته شاهد حضور ورزشکاران در اغلب مناسبتها بودیم که بهره گیری از این الگو به فرهنگ سازی بهتر تاثیرات ورزش در مشارکتهای اجتماعی کمک می کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست با اشاره به اینکه عدم توجه به مقوله ورزش علاوه بر گسترش هنجارهای اجتماعی خطر سلامت جسمانی مردم را تهدید می کند گفت : تمام دستگاه های فرهنگی وظیفه دارند در راستای توسعه فرهنگ ورزش تلاش کنند.
   علی روشن با تقدیر از عملکرد صداوسیمای مرکز استان در توسعه ورزش گفت:ورزش علاوه بر ایجاد نشاط اجتماعی ، در بین مردم وحدت ایجاد می کند و مردم نیز در این سال ها نشان داده اند که اگر بستر آماده باشد در برنامه های مرتبط با ورزش مشارکت چشمگیری دارند.
   وی همچنین افزود: ورزش های سنتی و آیین های ورزشی این استان باید جهت دهی و غنا داده شود و به عنوان یک بستر در حوزه ورزش همگانی مورد توجه قرار گیرد.
   وی در خصوص واگذاری اماکن ورزشی استان نیز گفت : علاوه بر اینکه این اماکن باید ساماندهی شوند در واگذاری آن ها نیز باید اولویت های هر منطقه و هر رشته ورزشی مدنظر قرار گیرد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 721,484
تعداد بازدید امروز : 1,427
تعداد بازدید دیروز : 1,016
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.