جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تاکید مدیر کل ورزش و جوانان بر تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی

   تاکید مدیر کل ورزش و جوانان بر تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی

   تاکید مدیر کل ورزش و جوانان بر تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی

   مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت : تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی به ویژه استادیوم 15 هزار نفری بجنورد و طرح های مصوب سفر مقام معظم رهبری در اولویت هستند

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی به ویژه استادیوم 15 هزار نفری بجنورد و طرح های مصوب سفر مقام معظم رهبری تاکید کرد.
   علی روشن گفت: در سال 93 باید به تمامی تعهدات مربوط به طرح های ورزشی مصوب و در دست احداث عمل شود.
   وی همچنین پیگیری تخصیص اعتبار اتمام استخرهای در دست احداث را نیز از دیگر اولویت ها بیان کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنین در بخش دیگری به ارائه طرح ها و پروژه های فرهنگی و پیگیری اولویت های ویژه جوانان اشاره کرد و گفت: تهیه سند راهبردی اشتغال و پیگیری سند راهبردی ازدواج از مهمترین اقدامات در سال 93 در حوزه جوانان است.
   وی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی رهبر انقلاب خاطر نشان کرد: سال 93 از شرایط خاصی برخورداراست و باید در این سال ورزش به گونه ای مدیریت شود که از حد اقل ها بیشترین بهره بدست آید.
   وی مسائل مربوط به پرسنل، تسهیل در خدمات اداری و اطلاع رسانی، برنامه ریزی در راستای فعالیت های باشگاه ها و موسسات وابسته، تقویت باشگاههای قهرمانی و جذب بهنگام اعتبارات مصوب را از جمله دیگر اولویت های کاری در سال 93 بیان کرد.
   علی روشن همچنین بر مدیریت بهتر در حوزه هیئت های ورزشی استان تاکید کرد و گفت: در ابتدای امسال با برگزاری جلسات مختلف سیاست های وزارت ورزش و جوانان به هیئت ها ابلاغ و مسائل و موضوعات مهم مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
   وی در خصوص نرخ گذاری باشگاه های خصوصی و دولتی نیز گفت: امسال نرخ گذاری باید به گونه ای تنظیم شود که منافع مردم و باشگاه ها بطور یکسان لحاظ شود.
   وی در ارتباط با واگذاری فضای ورزشی به بخش خصوصی گفت: با توجه به سیاست های دولت نسبت به خصوصی سازی ، امسال باید برنامه ریزی دقیق و مدونی نسبت به واگذاری سالن های ورزشی استان صورت گیرد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 721,563
تعداد بازدید امروز : 49
تعداد بازدید دیروز : 1,457
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.