جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی برگزار شد

   به مناسبت هفته بسیج:

   آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی برگزار شد

   آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی برگزار شد

   ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی در خراسان شمالی تجلیل شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی به مناسبت هفته بسیج در بجنورد برگزار شد.
   در این مراسم که در محل سالن 9 دی مجموعه دهکده مقاومت بسیج برگزار شد از قهرمانان و پهلوانان استان که در عرصه ببن المللی و میادین ورزشی مروج اصول و ارمانهای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند تقدیر شد.
   در این مراسم از مادر شهید ورزشکار شهید قارداشپور ، محمد محمدی بریمانلو(قهرمان جودو به دلیل عدم رویارویی با رژیم غاصب صهیونیستی )، علی محمدنیا ( قهرنان کوراش و جودو به دلیل عدم رویارویی با رژیم غاصب صهیونیستی و اهدا مدال به خانواده محترم شهدا)، ابراهیم ولیان( قهرنان کشتی باچوخه و کشتی پهلوانی به دلیل اهدا مدال به خانواده محترم شهدا)، علی کوهستانی و حامد قربانی( دو ورزشکار که اخیرا در مسابقات جهانی کونگ فو در کشور جمهوری آذربایجان ضمن کسب مدال طلا و نقره، شعار تنها راه نجات کشور = تبعیت از رهبری را ترویج دادند) و همچنین سرکار خانم پاکروح(داور بین المللی کوراش که با حجاب اسلامی در میادین وررشی حضور می یابند) تقدیر به عمل آمد.
   هنچنین در این مراسم از مدیر کل ورزش و جوانان استان، رئیس هییت ورزشهای همگانی و همچنین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد به دلیل همکاری و تعامل با بسیج ورزشکاران تقدیر بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,107,819
تعداد بازدید امروز : 581
تعداد بازدید دیروز : 730
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.