جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تمرینات تیم کشتی اترک در لیگ برتر کشتی استارت می خورد

   تمرینات تیم کشتی اترک در لیگ برتر کشتی استارت می خورد

   تمرینات تیم کشتی اترک در لیگ برتر کشتی استارت می خورد

   سی ام مهرماه نخستین دیدار اترک به میزبانی بجنورد برگزار می شود

   مدیرفنی تیم کشتی اترک خراسان شمالی ؛ تمرینات تیم کشتی اترک باحضور کشتی گیران بومی و غیربومی مطرح از فردا آغاز می شود.
   محمد طلایی مدیرفنی تیم کشتی اترک خراسان شمالی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان گفت: تیم اترک با ترکیبی از کشتی گیران بومی و غیربومی است که در لحظات پایانی تشکیل شده و تا روز سی ام مهرماه که نخستین دیدار خود را برابر تیم مطرح ایران مال برگزار خواهد کرد فرصت داریم تا تمرینات را منظم و فشرده را برگزار کرده و تیم را به سطح آمادگی برسانیم.
   مدیر فنی تیم نام آوران اترک اظهار کرد: استاندار خراسان شمالی و مسئولان ورزشی این استان برای پیشرفت ورزش کشتی و رشد جوانان این منطقه بشدت پیگیر تشکیل این تیم و حضور در بالاترین سطح لیگ کشتی در کشور بودند که به رقم زمان کوتاه موفق شدیم این تیم را شکل دهیم.
   وی افزود : باحضور نفراتی همانند عزت اکبری و یوسفی و بچه های قدیمی و دو کشتی گیر خارجی و همچنین چند کشتی گیر بومی این استان تا حدود زیادی ترکیب تیم تکمیل شد و قرار شد در زمان سه هفته ی مسابقات در دور رفت بتوانیم با اضافه کردن نفرات جدید ترکیب ایده آلی را تا پایان داشته باشیم.
   محمد طلایی که در حال حاضر سرمربی تیم ملی جوانان نیز است،گفت : با تقویت تیم بویژه در پایان دور رفت پیش بینی میکنیم که بتوانیم در بین چهار تیم برتر لیگ و در پایان نیز بتوانیم در رده ی اول تا سوم این لیگ جایی داشته باشیم.
   وی گفت: برخی از کشتی گیران مطرح کشور و حتی ملی پوشان تیم ملی کشتی نیز پس از اطلاع از تشکیل این تیم اظهار داشتند که اگر تیم در زمان مناسب تری تشکیل می شد تمایل داشتند تا در ترکیب تیم اترک قرار بگیرند،در هر صورت تلاش ما این است امسال بهترین نتیجه را کسب کنیم و بتوانیم در سال آینده یک تیم در سطح قهرمانی روانه ی مسابقات کنیم.
   طلایی درباره نحوه تصمیم گیری ها در تیم نیز اظهار کرد: تصمیم گیری ها بصورت گروهی و با نظر کادر فنی انجام خواهد شد ،خوشبختانه نظرات به هم نزدیک است و حتی قرار شد که از ظرفیت مربیان بومی هم در ترکیب این تیم استفاده و نظرات آن ها نیز مدنظر قرار گیرد.
   وی در ادامه در پاسخ به میزان دستمزد و قراردادها و نحوه پرداخت آن ها گفت : ما فقط به دنبال مسائل فنی تیم هستیم و در خصوص قراردادها اطلاعی ندارم و فقط قرار شد تا قبل از دیدارهای هفته اول تیم در این رقابتها ده درصد از مبلغ قرارداد به اعضای تیم پرداخت شود
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,095,694
تعداد بازدید امروز : 551
تعداد بازدید دیروز : 646
آخرین به روزرسانی : 1398/09/13
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.