جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه شورای ورزشی شهرستان گرمه برگزار شد

   با حضور کوروش بهادری مدیر کل ورزش وو جوانان استان:

   جلسه شورای ورزشی شهرستان گرمه برگزار شد

   جلسه شورای ورزشی شهرستان گرمه برگزار شد

   جلسه شورای ورزشی شهرستان گرمه با حضور قدرتی فرماندار و بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان در شهرستان گرمه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گرمه جلسه شورای ورزشی شهرستان با حضور فرماندار، مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای شورای ورزشی و روسای و نایب روسای شورای ورزشی شهرستان گرمه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
   در این جلسه که به منظور بررسی مسایل و مشکلات هیئت های ورزشی شهرستان برگزار گردید قدرتی فرماندار گرمه ضمن تاکید بر اهمیت ورزش و ضرورت توجه به مشکلات و مسایل ورزشکاران ورزش و تندرستی را از عوامل توسعه دانست و افزود ورزش اساس یک جامعه سالم و تندرست است که نشاط اجتماعی می آورد.
   وی با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی هیئت های ورزشی به عملکرد اداره ورزش و جوانان تصریح کرد انتقاد سازنده لازمه رشد و پویایی است ولی انتقاد با تخریب و هجو یکدیگر متفاوت است در ورزش اصل بر تعامل و همبستگی و انسجام است. ورزش یک امر مردمی است و به هیچ وجه ،وجه دولتی و سیاسی ندارد .خواسته ها و تقاضا ها منطقی و امکانات و اعتبارات محدودند. لذا باید با توجه به امکانات و اولویت های موجود و شناسایی ظرفیت و پتانسیل ورزشی شهرستان و با تعامل و به دور از تخریب در حوزه های ورزشی پیش رفت .
   در ادامه بهادری مدیر کل ورزش و جوانان با تقدیر و تشکر از مسئولین و دست اندر کاران ورزشی شهرستان و اشاره به کسب موفقیتهای صورت گرفته در رشته های مختلف ورزشی توسط ورزشکاران افزود: استعدادهای خوبی در شهرستان گرمه وجود دارد ورشته های جودو ، پرورش اندام و ژیمناستیک و والیبال ظرفیت های خوبی در این منطقه هستند .
   مدیر کل ورزش و جوانان هیئت های ورزشی را بازوان توانمند ادارات ورزش و جوانان دانست و بر کمبود اعتبار ووجود مشکلات عدیده ورزشکاران تاکید نمود. و افزود: تا زمانی که ما به دنبال تخریب یکدیگر باشیم هیچ اتفاق مثبتی در زمینه ورزش نخواهد افتاد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص اتمام پروژه استخر گرمه قول مساعدت داد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 829,710
تعداد بازدید امروز : 925
تعداد بازدید دیروز : 953
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.