جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجمع انتخاب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی برگزار شد

   مجمع انتخاب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی برگزار شد

   مجمع انتخاب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی برگزار شد

   محسن ابراهیمی با کسب 13 رای به عنوان رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد خراسان شمالی انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مجمع انتخاب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی با حضور علی اصغر فوادیان نائب رئیس فدراسیون برگزار و محسن ابراهیمی با کسب 13 رای به عنوان رئیس جدید هیئت بولینگ و بیلیارد استان خراسان شمالی انتخاب شد.
   علی اصغر فوادیان در این مجمع که شنبه 27 مرداد در بجنورد برگزار شد، اظهار داشت: کشورهای شرق آسیا از اکنون بر روی بیلیارد کار کرده اند و میزهای بیلیارد وارد مدارس شده است.
   وی افزود: این اتفاق باید در شهر بجنورد هم بیفتد زیرا ورود میز بیلیارد به مدارس، زمینه ساز شناسایی استعدادها در این ورزش جذاب خواهد بود.
   وی با بیان اینکه رشته های زیرمجموعه این فدراسیون از جذابیت های خاصی برخوردار است گفت: باشگاه داران هم می توانند با تعامل با آموزش و پرورش در شناسایی استعدادها کمک کار ما باشند.
   فوادیان اظهار داشت: فدارسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، از فدراسیون های فعال است و در هشت سال گذشته، 93 مدال را در بخش اسنوکر از غرب آسیا و جهان کسب کرده است.
   نائب رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس خاطرنشان کرد: این فدارسیون سه مقام قهرمانی جهانی را در پرونده دارد و رنکینگ جهانی در بخش مردان در جایگاه دوم و در بخش بانوان در جایگاه 9 است.
   وی تاکید کرد: خراسان شمالی هم استعدادهای فراوانی در رشته های زیرمجموعه این فدراسیون دارد و امید است با برنامه ریزی ها، به جایگاه خوبی دست یابیم.
   وی با تاکید بر ارتقای توان ورزشکاران از حمایت های فدراسیون برای برگزاری دوره های آموزشی در خراسان شمالی خبر داد و گفت: در این زمینه آمادگی داریم تا مربی و مدرس به استان اعزام شود و انتظار داریم تا پایان امسال بخشی از کلاس های آموزشی در استان برگزار شود.
   وی خاطرنشان کرد: در بخش بولینگ، زمینه در استان هنوز مهیا نشده است البته پیگیری هایی انجام شد تا سالن بولینگ فراهم شود.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 829,589
تعداد بازدید امروز : 804
تعداد بازدید دیروز : 953
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.