جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استارت ژیمناستیک در شهرستان فاروج

   استارت ژیمناستیک در شهرستان فاروج

   استارت ژیمناستیک در شهرستان فاروج

   رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان فاروج از آغاز به کار این رشته و کلاس‌های آموزشی آن برای اولین بار در فاروج خبر داد

   سید علی طباطبایی میر علوی در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: طی جلسه اخیر هیئت ژیمناستیک شهرستان مسئولین کمیته‌های مختلف مشخص‌شده و برای اولین بار با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی این هیئت فعالیت‌های خود را در فاروج آغاز کرد.
   میر علوی ادامه داد: پس از انتخابات خانم الهام موسوی به‌عنوان نایب‌رئیس هیئت، آقای علی دلیر به‌عنوان دبیر هیئت، آقای علی مهربان مسئول روابط عمومی، خانم مریم احسانی مقدم مسئول کمیته فنی، خانم معصومه کشمیری مسئول کمیته انضباطی، خانم اسدی فر مسئول کمیته مربیان و خانم موسوی به‌عنوان مسئول کمیته استعدادیابی و ارزیابی انتخاب شدند.
   رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان فاروج با اشاره به آغاز کلاس‌های آموزشی این رشته افزود: هم‌اکنون کلاس‌های آموزشی در رده سنی نونهالان و نوجوانان در فاروج برنامه‌ریزی‌شده که از پنج تیرماه آغاز خواهد شد.
   وی ادامه داد: برای توسعه این ورزش در سطح شهرستان برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در قدم‌های بعدی کلاس‌های آموزشی خود را در شهر تیتکانلو و سایر روستاها پرجمعیت نیز برگزار کنیم.
   میر علوی ادامه داد: هیئت ژیمناستیک تازه تأسیس است و به همین دلیل مشکلات اولیه خود را دارد لذا نیازمند کمک و حمایت هم مردم و هم‌نهادهای مختلف است، امیدواریم بتوانیم با حمایت‌های مردم، مسئولین هیئت ژیمناستیک استان و خصوصاً مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی بتوانیم برای پرورش استعدادها قدم‌های محکمی برداریم.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,078
تعداد بازدید امروز : 102
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.