جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیانیه جامعه ورزش و جوانان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس

   بیانیه جامعه ورزش و جوانان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس

   بیانیه جامعه ورزش و جوانان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس

   جامعه ورزش و جوانان خراسان شمالی در بیانیه‌ای مردم را به حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی در این بیانیه آمده است روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فراروی جامعه بشری قرار داد.
   صهیونیست غاصب بداند ملت شریف و انقلابی ایران و سایر امت اسلامی همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و تا رسیدن به پیروزی نهائی، نابودی رژیم اشغالگر قدس و آزادی قدس شریف در کنار ملت مبارز فلسطین ایستادگی خواهد کرد.
   در ادامه این بیانیه آمده است حضور گسترده و حرکت عظیم مردمی در راهپیمائی روز قدس نیز نشان از همین عزم و اراده جهان اسلام و آزادیخواهان عالم برای آزادی قدس شریف و برائت جامعه جهانی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و سرزمین‌های اشغالی فلسطین است.
   در پایان این بیانیه آمده است جامعه ورزش و جوانان خراسان شمالی و بسیج ورزشکاران استان بار دیگر ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی از ملت شریف ایران دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمائی این روز تاریخی ضمن تجدید بیعت با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب ، خشم و نفرت خود را از جنایات صهیونیست ها به نمایش بگذارند.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,103
تعداد بازدید امروز : 127
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.