جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بهره برداری سالن سنگ نوردی شهرستان مانه و سملقان تا پایان ما ه مبارک رمضان

   بهره برداری سالن سنگ نوردی شهرستان مانه و سملقان تا پایان ما ه مبارک رمضان

   بهره برداری سالن سنگ نوردی شهرستان مانه و سملقان تا پایان ما ه مبارک رمضان

   رئیس اداره ورزش و جوانان مانه و سملقان با اشاره به اجرای پروژه‌های نیمه‌کاره شهرستان از بهره‌برداری سالن سنگ نوردی تا 15 روز آینده خبر داد.

   به گزارش برنا؛ یونس کریمیان در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: 5 سالن نیمه‌کاره در سطح شهرستان مانه و سملقان وجود داشت که تا 30 درصد پیشرفت کاری داشتند، با پیگیری‌های مختلفی که انجام‌گرفته است و جلسات مختلف با مدیرکل اداره ورزش و جوانان خراسان شمالی و فرماندار شهرستان برای بعضی از این سالن‌ها که طرح‌های استانی هستند بودجه‌ای در نظر گرفته‌شده است.
   کریمیان ادامه داد: در سال‌های قبل در برخی روستاها یک سالن 100 متری ساخته‌شده است اما متأسفانه برای بیشتر این سالن‌ها امتیاز آب و برق و گاز در نظر گرفته نشده است و نزدیک به 8 سال است که این سالن‌ها بدون استفاده مانده است.
   رئیس اداره ورزش و جوانان مانه و سملقان به جانمایی نامناسب برخی از این سالن‌ها و فاصله زیاد از روستا اشاره‌کرده و افزود: در این سالن‌ها باید حداقل چندین رشته همانند تکواندو، جودو، پرورش اندام، کاراته و ... فعال می‌شد و آقایان و بانوان از آن استفاده می‌کردند ولی سوای بحث امتیازات در برخی از روستاها این سالن‌ها نیز در فاصله دوری از روستا قرار دارند.
   کریمیان در ادامه افزود: نشست‌های مختلفی با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی و فرماندار شهرستان داشته‌ایم تا بتوانیم این مشکلات را مرتفع سازیم، خوشبختانه برای تعمیر و تجهیز اعتبارات لازم در سال 96 قرار داده شد اما چون به‌صورت اسناد ارائه‌شده است موفق به اقدام نشدیم.
   وی ادامه داد: به سالن پیش قلعه 600 میلیون تومان بودجه اختصاص‌یافته و امیدواریم که این سالن تکمیل شود، برای دیگر سالن‌های نیمه‌کاره‌ای که در طرح استانی هستند نیز بودجه‌ای در نظر گرفته‌شده است تا به اتمام برسند.
   سالن سنگ‌نوردی شهرستان در حال تکمیل است
   یونس کریمیان به تکمیل سالن سنگ‌نوردی شهرستان اشاره‌کرده و افزود: پیمانکاران در این سالن مشغول کار هستند، دیواره‌های آن نصب‌شده و امیدواریم تا 15 روز آینده این سالن راه‌اندازی شود، مکاتبات لازم هم صورت گرفته تا انشعابات مختلف آب، برق و گاز نیز برای این سالن‌ها فراهم شود.
   رئیس اداره ورزش و جوانان مانه و سملقان ادامه داد: متأسفانه سالن‌های فعال ما استاندارد لازم برای مسابقات کشوری را ندارد والا آمادگی کامل راداریم تا در رشته‌های مختلف میزبان مسابقات کشوری را هم داشته باشیم.
   وی در ادامه افزود: خوشبختانه فرمانداری و استانداری نهایت توجه را به جامعه ورزشی دارند و امیدواریم با حمایت‌های این نهادها و اداره کل ورزش جوانان بتوانیم ورزش شهرستان را توسعه داده و جایگاه ویژه‌ای برای آن در استان بسازیم.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,095
تعداد بازدید امروز : 119
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.