جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نفرات برتر مسابقات تفنگ و تپانچه بادی جام رمضان معرفی شدند

   نفرات برتر مسابقات تفنگ و تپانچه بادی جام رمضان معرفی شدند

   نفرات برتر مسابقات تفنگ و تپانچه بادی جام رمضان معرفی شدند

   مسابقات تیراندازی تفنگ و تپانچه جام رمضان، شب گذشته با حضور 33 ورزشکار استان برگزار شد.

   ریحانه مرتضوی در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: مسابقات تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی 10 متر جام رمضان، شب گذشته با حضور 33 ورزشکار در محل سالن تیراندازی مجموعه علیدخت برگزار شد
   مرتضوی ادامه داد: این مسابقات برای اولین بار از سال 2018، با قوانین جدید فدراسیون به‌صورت میکس برگزار شد و آقایان و بانوان باهم تیراندازی را انجام می‌دهند که این امر رقابت‌ها را سخت‌تر کرده است.
   وی ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها در تفنگ بادی آقای امیر محتسب مقام اول، خانم طاهره خانزاده مقام دوم و خانم مژگان خادم مقام سوم را کسب کردند، همچنین در تپانچه بادی نیز خانم ریحانه مرتضوی مقام اول، آقای رضا کاظمی مقام دوم و خانم‌ها زهرا ایمانی و مطهره آل نبی نیز سوم مشترک را به دست آوردند.
   نایب‌رییس هیئت تیراندازی خراسان شمالی به ادامه دو کلاس آموزشی در ماه رمضان اشاره کرد و افزود: بعد از ماه رمضان نیز یک دوره مربیگری درجه سه برگزار می‌شود و برخی از ورزشکاران را هم به مسابقات آزاد اعزام خواهیم کرد.
   مرتضوی استعدادیابی را یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این هیئت عنوان کرده و افزود: در رشته تیراندازی امکان استعدادیابی در محل را نداریم و استفاده از سیبل سیار و حمل‌ونقل سلاح مشکل‌ساز و خطرآفرین است به همین دلیل برای استعدادیابی باید بخواهیم تا مدارس در محل هیئت حضور پیدا کنند.
   وی ادامه داد: تابه‌حال هنرستان‌های محمودیه و گوهرشاد با ما همکاری داشته‌اند و تیراندازان خوبی هم شناسایی کرده‌ایم و برای شناسایی استعدادهای بیشتر نیاز به همکاری نهادهای مختلف داریم.
   مرتضوی قدیمی بودن سلاح‌ها را مشکل اصلی این هیئت دانسته و گفت: حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان در سال جاری بسیار خوب بوده است و در تلاش هستیم تا بتوانیم با راه‌اندازی تراپ مشکل اهداف پروازی‌مان را هم حل کنیم
   وی بابیان اینکه تجهیزات رشته تیراندازی گران‌قیمت هستند و ورزشکاران نمی‌توانند خودشان تهیه کنند ادامه داد: در حال حاضر سلاح‌های ما قدیمی شده و از سلاح‌های مسابقات برای آموزش استفاده می‌کنیم، مبلغی از طرف اداره کل ورزش و جوانان دریافت کردیم اما با بالا رفتن قیمت‌ها نمی‌توانیم سلاحی خریداری کنیم و منتظریم تا قیمت سلاح‌ها نهایی شود و برای خرید اقدام کنیم.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,116
تعداد بازدید امروز : 140
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.