جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه ساماندهی امور جوانان با محوریت توسعه ورزش شهرستان جاجرم برگزار شد

   جلسه ساماندهی امور جوانان با محوریت توسعه ورزش شهرستان جاجرم برگزار شد

   جلسه ساماندهی امور جوانان با محوریت توسعه ورزش شهرستان جاجرم برگزار شد

   ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت توسعه ورزش شهرستان جاجرم برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان جاجرم با محوریت توسعه ورزش شهرستان جاجرم به ریاست فرماندار جاجرم با حضور بخشداران بخش های تابعه شهرستان ، امام جمعه جاجرم ، مدیران و مسئولین دستگاه ها ، مدیریت مجتمع آلومینای جاجرم، مسئولین هیئت های ورزشی و دیگر مدعوین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
   دکتر محبی فرماندار جاجرم در جلسه ساماندهی امور جوانان که با محوریت توسعه ورزش این شهرستان برگزار گردید با بیان این مطلب که ورزش در همه حوزه ها نیازمند سرمایه گذاری ویژه است افزود : اگر سرمایه گذاری در رشته های ورزشی کافی نباشد قطعا ورزشکاران به هدف و موفقیت مورد نظر دست پیدا نخواهند کرد.
   وی با تاکید بر اهمیت تدوین برنامه مشخص توسط هیئت های ورزشی در راستای ساماندهی و توسعه ورزش شهرستان گفت : یکی از مهمترین اقدامات برای توسعه ورزش شهرستان ، تهیه و تدوین برنامه جامع از سوی هیئت های ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان می باشد. مسئولین هیئت های ورزشی باید به دنبال استعداد یابی و معرفی نخبگان ورزشی در رشته های مختلف باشند.
   فرماندار جاجرم در ادامه با اشاره به اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در حوزه ورزش شهرستان و اجرای برنامه های مختلف ورزشی افزود : یکی از اهداف توسعه ورزش ، ایجاد روحیه نشاط و شادابی ، حفظ و گسترش مرام پهلوانی و عزت نفس در سطح جامعه است. ورزشکاران و هیئت های ورزشی با رعایت اخلاق ورزشی نقش مهمی در گسترش اصول ارزشی اخلاقی و مرام پهلوانی دارند.
   وی همچنین به ادامه روند مذاکرات با مدیریت مجموعه آلومینا در راستای حمایت بیشتر این مجموعه از هیئت های ورزشی و توسعه ورزش شهرستان اشاره کرد.
   حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه جاجرم نیز در این جلسه با بیان این مطلب که ورزش بهترین وسیله برای پر کردن اوقات فراغت جوانان است افزود: بهترین وسیله برای سلامت جسم و روح و پر کردن اوقات فراغت جوانان توجه به مقوله ورزش بویژه ورزش های بومی محلی است.
   وی با تاکید بر اهمیت گسترش اخلاق پهلوانی در بین جامعه ورزشی و دوری جستن از مسائل حاشیه ای خواستار افزایش همکاری مسئولین در حمایت از جامعه ورزشی و تامین وسایل و امکانات مورد نیاز برای ورزشکاران و قشر جوان جامعه شد.
   مهندس زارع مدیر عامل شرکت آلومینای جاجرم نیز در این جلسه به فعالیت های فرهنگی ورزشی مجموعه آلومینا اشاره کرد و افزود : مجموعه آلومینا با توجه به حجم نیروی انسانی فعال در این مجتمع اقدامات گسترده ای در جهت توسعه ورزش و سلامت نیروی انسانی انجام داده و در اجرای برنامه های مختلف ورزشی در سطح شهرستان همکاری و تعامل داشته است.
   وی با اشاره به پتانسل های موجود در حوزه ورزش شهرستان و کسب عناوین و افتخارات مختلف از سوی ورزشکاران شهرستان در حوزه های مختلف ورزشی افزود : مجموعه آلومینا حامی ورزش شهرستان بوده و در اجرای برنامه های مختلف ورزشی حضور و مشارکت داشته است. مدیران این مجموعه با نگاه ورزشی در راستای توسعه ورزش شهرستان جاجرم به دنبال اجرای یک برنامه مدون بوده تا فعالیت های ماندگار از سوی این مجوعه در حوزه ورزش شهرستان اجرایی گردد. در همین راستا ، اقدامات لازم جهت اخذ مجوز احداث مجموعه ورزشی در شهرستان جاجرم در حال پیگیری است. همچنین مجموعه آلومینا کمک های لازم به ورزشکاران ملی پوش شهرستان را در برنامه های خود قرار داده است.
   قابل ذکر است مسئولین هیئت های ورزشی در ادامه جلسه به بیان مسائل و مشکلات و ارائه نظرات و پیشنهادات خود در راستای توسعه ورزش شهرستان پرداخته و خواستار توجه بیش از پیش مسئولین شدند.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,118
تعداد بازدید امروز : 142
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.