جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اختصاص 12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تجهیز استادیوم های ورزشی استان

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی:

   اختصاص 12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تجهیز استادیوم های ورزشی استان

   اختصاص 12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تجهیز استادیوم های ورزشی استان

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی طی بازدید از استادیوم 19 مهر بجنورد، استادیوم 6 هزار نفری بجنورد و استادیوم ورزشی شیروان از اختصاص مجموعاً 12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تکمیل آن‌ها خبر داد.

   کوروش بهادری در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: بازدیدی از استادیوم‌های ورزشی نیمه کاره استان به همراه رئیس شرکت توسعه و تجهیز کشور، معاونت عمرانی استاندار و مدیرکل دفتر فنی استانداری داشته‌ایم که نواقص و کاستی‌های این مجموعه‌ها از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.
   بهادری ادامه داد: استادیوم 15 هزار نفره 19 مهر بجنورد با پیشرفت 95 درصدی تقریباً آماده استفاده است و به صورت موقت تحویل گرفته‌ایم، یک سری نواقص در این استادیوم موجود است که با دستور ویژه رئیس شرکت توسعه و تجهیز کشور برطرف شده و امیدواریم به زودی تحویل قطعی شود.
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به بازدید از استادیوم نیمه کاره 6 هزار نفری شهرستان بجنورد گفت: برای این منظور دیداری هم با استاندار خراسان شمالی داشتیم که مقرر شد 3 میلیارد تومان از محل اعتبارات استان و 8 میلیارد تومان نیز از محل شرکت توسعه و تجهیز کشور برای این پروژه اختصاص یابد.
   وی ادامه داد: حدوداً یک ماه برگزاری مناقصه و مشخص شدن پیمانکار زمان خواهد برد و با اختصاص مبلغ فوق امیدواریم بتوانیم عملاً کار ساخت این سالن را شروع کنیم.
   بهادری همچنین خاطر نشان کرد: بازدید هم از استادیوم فوتبال شیروان به عمل آمده و نواقص آن بررسی شد، برای این استادیوم هم بالغ بر 1 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است تا پس از تکمیل استادیوم در اختیار مردم و ورزش دوستان این شهرستان قرار خواهد گرفت.

   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 752,097
تعداد بازدید امروز : 121
تعداد بازدید دیروز : 572
آخرین به روزرسانی : 1397/10/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.