جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری سومین دوره مسابقات آفرود خراسان شمالی در اسفراین

   برگزاری سومین دوره مسابقات آفرود خراسان شمالی در اسفراین

   برگزاری سومین دوره مسابقات آفرود خراسان شمالی در اسفراین

   سومین دوره مسابقات آفرود خراسان شمالی در اسفراین صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه با معرفی نفرات برتر به‌پایان رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی و به نقل از فارس از اسفراین سومین دوره مسابقات آفرود استانی با شرکت ۱۷ نفر از علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در اسفراین با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
   فرماندار اسفراین در مصاحبه با خبرنگار فارس در اسفراین در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات از دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی کرد و گفت: مسابقات افرود در شهرستان اسفراین بعد از کشتی با چوخه یکی از مسابقات پرطرفدار است که همیشه استقبال خوبی از این ورزش در این شهرستان به‌عمل‌آمده است.
   وی افزود: تلاش کرده‌ایم تا پیست اتومبیلرانی و موتورسواری را به استانداردهای لازم برسانیم چراکه این رشته ورزشی توانسته جایگاه خوبی را پیدا بکند و سرگرمی خوبی را برای جوانان ایجاد نماید.
   جواد نوروزی افزود: هیئت اتومبیلرانی شهرستان اسفراین چون از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است در هنگام بحران این هیئت به کمک دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان آمده و توانسته بخش عمده‌ای از مشکلات را مرتفع نماید.
   رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری اسفراین نیز گفت: سومین دوره مسابقات استانی افرود در محل پست این شهرستان در دو رشته کلاس ۴ سیلندر و شش سیلندر برگزار شد.
   مهدی عربی گفت: در این دوره از مسابقات تعداد ۱۷ نفر از استان‌های خراسان رضوی و شمالی به یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان در رشته کلاس ۴ سیلندر رضا گریوانی از بجنورد، مهدی یگانه از بجنورد و سعید نوری حقانی از اسفراین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به‌دست آوردند و در رشته کلاس ۶ سیلندر ولی جهانی از خراسان رضوی و شهرستان سبزوار در سکوی نخست ایستاد که در پایان با حضور مسئولین شهرستان به نفرات برتر این دوره از مسابقات کاپ و حکم قهرمانی و هدایای از سوی هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان اسفراین اهدا شد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 830,463
تعداد بازدید امروز : 178
تعداد بازدید دیروز : 564
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.