جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری 20 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی در هفته جوان در شهرستان گرمه

   رئیس ورزش و جوانان شهرستان گرمه خبر داد:

   برگزاری 20 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی در هفته جوان در شهرستان گرمه

   برگزاری 20 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی در هفته جوان در شهرستان گرمه

   هادی باقری رئیس ورزش و جوانان شهرستان گرمه از برگزاری 20 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی در هفته جوان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمه نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرمه با محوریت برنامه های هفته جوان در محل فرمانداری شهرستان گرمه برگزار شد.
   مکرمی سرپرست فرمانداری در ابتدای این جلسه با تاکید بر نقش جوانان در اجتماع و ضرورت توجه به این قشر افزود: کم توجهی به حوزه جوانان آسیب های اجتماعی را در پی دارد که دستگاه های متولی باید کمک کنند تا مسائل و مشکلات حوزه جوانان بررسی و پس از آن نسبت به رفع این مشکلات گام برداریم.
   وی گفت:برخی مشکلات پیش روی جوانان در شرایط فعلی ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت آن ها می باشد به همین دلیل باید طرح ها و برنامه های مناسب و عملی برای اجرای چنین برنامه هایی در نظر گرفته شود.
   وی در ادامه از مسئولین خواست تا در طول سال با برنامه ریزی مدون و مستمر کارگاه های آموزشی در حوزه بازار یابی و کسب و کار برگزار نمایند.
   مکرمی در ادامه ضمن اشاره به تخصیص اعتبارمناسب جهت مشاغل خانگی و اشتغالزایی در شهرستان ، از تخصیص اعتبار و زمین مناسب جهت احداث خانه جوان خبر داد و از مساعدت مسئولین در این خصوص قدر دانی کرد و اظهار امیدواری کرد تا در روز جوان کلنگ این مکان به زمین بخورد.
   هادی باقری رئیس ورزش و جوانان شهرستان گرمه نیز در این نشست از برگزاری 20 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی در هفته جوان در این شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری همایش تقدیر و تجلیل از جوانان برتر شهرستان، مسبقات متنوع ورزشی و فرهنگی و مقاله نویسی و دیدار با مسئولین و تریبون آزاد و کارگاه های آموزشی از جمله برنامه های اجرایی در این هفته می باشد.
   وی خاطر نشان کرد: میزان تحقق مصوبات در سال ۹۶ هفتاد درصد بوده که نسبت به سال ۹۵ پنج درصد رشد درصد تحقق داشته است .
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 829,330
تعداد بازدید امروز : 545
تعداد بازدید دیروز : 953
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.