جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • برگزاری مسابقات کشتی به مناسبت عید مبعث در شهرستان گرمه

      رئیس ورزش و جوانان شهرستان گرمه خبر داد:

      برگزاری مسابقات کشتی به مناسبت عید مبعث در شهرستان گرمه

      برگزاری مسابقات کشتی به مناسبت عید مبعث در شهرستان گرمه

      رقابت های کشتی آزاد شمال شرق کشور در شهرستان گرمه به مناسبت عید مبعث با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

      به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان گرمه رقابت های کشتی آزاد شمال شرق کشور به میزبانی شهرستان گرمه و به مناسبت عید مبعث 24 فروردین ماه برگزار شد.
      هادی باقری رئیس ورزش و جوانان شهرستان گرمه گفت: : مسابقات کشتی آزاد دوستانه چهار جانبه شمال شرق کشور به مناسبت مبعث نبی مکرم اسلام با عنوان جام مبعث به میزبانی شهرستان گرمه در 5 رده سنی و با حضور 150 کشتی گیر از شهرستانهای مشهد (با دو تیم)، بجنورد، جاجرم و گرمه در محل سالن تختی برگزار شد.
      وی با اشاره به نتایج تیمی از تیم گرمه با 139 امتیاز به عنوان تیم برتر و از تیم های مشهد با 101 امتیاز، بجنورد با 84 امتیاز و جاجرم با 30 امتیاز به عنوان تیم های دوم تا چهارم این دوره از مسابقات یاد کرد.
      در نتایج انفرادی نیز نتایج ذیل حاصل شد:
      در وزن 30 کیلوگرم:
      1- علیرضا باقری (گرمه)
      2-ابوالفضل شکاری (گرمه)
      3-امیرعلی یگانه (گرمه)
      در وزن 32 کیلوگرم:
      1-امیرحسین علیزاده (بجنورد)
      2-امیرمحمد سلیمی پور (بجنورد)
      3-معین علی نیا (گرمه)
      در وزن 42 کیلوگرم:
      1-امیرمحمد خیری (مشهد)
      2-ابوالفضل خوریانی (گرمه)
      3-ابوالفضل باقری (گرمه)
      در وزن 58 کیلوگرم:
      1-مهدی وردی (گرمه)
      2-سامیار اسماعیل زاده (گرمه)
      3-ابوالفضل قاسمی (گرمه)
      نتایج انفرادی در رده نونهالان :
      در وزن 38 کیلوگرم:
      1-حسین شمسایی (بجنورد)
      2-محمد نوری زاده (مشهد)
      3-محمدجواد باغچقی (بجنورد)
      در وزن 46 کیلوگرم:
      1- سیدامیر حسین موسوی (مشهد)
      2-رضا ارشیا (مشهد)
      3-علی غلامی (گرمه)
      نفرات برتر رده نوجوانان :
      در وزن 55 کیلوگرم:
      1-مهدی داودی (گرمه)
      2-رضا نیکدل (بجنورد)
      3-رضا ابراهیمی (گرمه)
      در وزن 66 کیلوگرم:
      1-مسعود نیستانی (بجنورد)
      2-علی داودی (گرمه)
      3-مهدی وظیفه دان (مشهد)
      در وزن 70 کیلوگرم:
      1-علی داودی (گرمه)
      2-محمدعلی خادم (مشهد)
      3-مهیار قهرمان زاده (بجنورد)
      در وزن 92 کیلوگرم:
      1-ابوالفضل جاویدان (گرمه)
      2-احسان دوستی (مشهد)
      3-علی آشکارا (مشهد)
      نفرات برتر اوزان مختلف رده سنی جوانان :
      در وزن 57 کیلوگرم:
      1-رضا خالقی (مشهد)
      2-رضا نجاری (گرمه)
      3-مهدی برزویی (بجنورد)
      در وزن 65 کیلوگرم:
      1-امیر حسین شکاری (گرمه)
      2-مهدی آذرمین (مشهد)
      3-مسلم مقصودی (گرمه)
      در وزن 79 کیلوگرم:
      1-علیرضا صحرایی (مشهد)
      2-علی صالحی (گرمه)
      3-امیررضا فرتاشجو (مشهد)
      نفرات اول تا سوم رده بزرگسالان :
      در وزن 70 کیلوگرم:
      1-مسعود ساعدی (بجنورد)
      2-ابوالفضل اسفندیاری (گرمه)
      3-پوریا رضازاده (مشهد)
      در وزن 74 کیلوگرم:
      1-علی شاه پسندی (بجنورد)
      2-ایمان اجلالی (گرمه)
      3-امیرحسین پرادین (مشهد)
      در وزن 86 کیلوگرم:
      1-آرش محمدی (مشهد)
      2-مهدی ابراهیم بانو (گرمه)
      3-ابوالفضل شکاری (مشهد)
      اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 561,021
تعداد بازدید امروز : 386
تعداد بازدید دیروز : 1,060
آخرین به روزرسانی : 1397/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.