جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • راهیابی تیم فوتوالی استان به مسابقات جهانی فوتوالی تایلند

   رئیس کمیته فوتوالی خراسان شمالی خبرداد:

   راهیابی تیم فوتوالی استان به مسابقات جهانی فوتوالی تایلند

   راهیابی تیم فوتوالی استان به مسابقات جهانی فوتوالی تایلند

   رئیس کمیته فوتوالی خراسان شمالی از راهیابی تیم فوتوالی استان به مسابقات جهانی فوتوالی تایلند خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان خراسان شمالی رضا ابراهیمی اظهار کرد : تیم فوتوالی خراسان شمالی با قهرمانی در مسابقات تورنمنت کشوری انتخابی مسابقات جهانی توانست به مسابقات جهانی فوتوالی تایلند راه پیدا کند .
   وی افزود : این دوره از تورنمنت از 10 فروردین ماه تا 12 فروردین ماه با حضور تیم های گلستان ، مازندران الف و مازندران ب ، زنجان ، گیلان و خراسان شمالی در شهر بابلسر استان مازندران برگزار گردید.
   رئیس کمیته فوتوالی خراسان شمالی گفت : تیم خراسان شمالی در این دوره از مسابقات با پیروزی 18 بر 12 در ست اول و 18 بر 16 در ست دوم توانست در مجموع 2 بر صفر بر تیم استان گیلان پیروز شود .
   ابراهیمی افزود : تیم خراسان شمالی در دیدار با تیم ب مازندران با پبروزی 18 بر 11 در ست اول و 18 بر12 در ست دوم و در مجموع 2 بر صفر از سد تیم ب مازندارن عبور کرد .
   وی همچنین با اشاره به بازی تیم خراسان شمالی با تیم زنجان تصریح کرد : این دیدار نیز با پیروزی 18 بر 8 در ست اول و 18 بر9 در ست دوم و در مجموع 2 بر صفر با پیروزی تیم خراسان شمالی پایان یافت.
   مسئول استعداد یابی انجمن فوتوالی کشور خاطر نشان کرد : در دیدار نهایی نیز تیم خراسان شمالی توانست با نتیجه 18 بر 4 در ست اول و 18 بر 14 درست دوم تیم الف مازندران را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از تورنمنت دست یابد.
   ابراهیمی بیان کرد : تیم خراسان شمالی با کسب این قهرمانی توانست به مسابقات جهانی فوتوالی که اوایل خرداد ماه در تایلند برگزار می شود ؛ راه یافت.
   رئیس کمیته فوتوالی خراسان شمالی گفت : تیم خراسان شمالی در این دوره از مسابقات با حضور رحمان یزدانی-رضا داور پناه به عنوان بازیکن و سرمربیگری اینجانب در این دوره از مسابقات حضور یافت.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 827,733
تعداد بازدید امروز : 200
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.