جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 6 برابر شدن تخصیصات مالی به پروژه های عمرانی در سال جاری نسبت به سال گذشته

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی :

   6 برابر شدن تخصیصات مالی به پروژه های عمرانی در سال جاری نسبت به سال گذشته

   6 برابر شدن تخصیصات مالی به پروژه های عمرانی در سال جاری نسبت به سال گذشته

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از 6 برابر شدن تخصیصات مالی به پروژه های عمرانی در سال جاری نسبت به سال 95 خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ؛ کوروش بهادری اظهار کرد : تخصیصات مالی در سال 1396 نسبت به سال قبل 6 برابر شده است.
   وی افزود : در سال جاری 27 میلیارد تومان از محل های اعتبارات ملی و استانی برای اجرای پروژه های عمرانی مصوب شده است که نزدیک به 17 میلیارد تومان از اعتبار مصوب تخصیص یافته است.
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در ادامه بیان کرد : از نزدیک به 17 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته ، 11 میلیارد تومان از محل اسناد خزانه و نزدیک به 6 الی 7 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده تامین شده است .
   بهادری با اشاره به اینکه 65 پروژه در دست اقدام است ، گفت :در شهرستان بجنورد 16 پروژه ، در شهرستان شیروان 10 پروژه ، شهرستان فاروج 9 پروژه ، اسفراین 7 پروژه ، مانه و سملقان 6 پروژه ، گرمه 5 پروژه و شهرستان های جاجرم و راز و جرگلان هریک 4 پروژه می باشد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان همجنین تصریح کرد : 4 پروژه نیز در دست تعمیر و تجهیز می باشد .
   بهادری خاطر نشان کرد : مهمترین پروژه های اداره کل شامل استخر شهرستان های گرمه و فاروج ، سالن 3000 نفری شیروان ، زمین های چمن 1 و 2 بجنورد و تکمیل مجموعه علیدخت و تختی بجنورد می باشد.
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی همچنین از پیشرفت 93 % ساختمان جدید اداره کل خبر داد و تصریح کرد : ساختمان جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی با هزینه کرد 3 میلیارد تومان در روزهای آینده به بهره برداری می رسد .
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 723,329
تعداد بازدید امروز : 430
تعداد بازدید دیروز : 1,385
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.