جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هیئت ورزشهای همگانی خراسان شمالی در جمع برترین های کشور

   نائب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی خبر داد:

   هیئت ورزشهای همگانی خراسان شمالی در جمع برترین های کشور

   هیئت ورزشهای همگانی خراسان شمالی در جمع برترین های کشور

   مجمع سالیانه هیئت ورزشهای همگانی خراسان شمالی با حضور غلامرضا کمانه نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در بجنورد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مجمع سالیانه هیئت ورزشهای همگانی خراسان شمالی با حضور غلامرضا کمانه نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در بجنورد برگزار شد
   نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی ضمن اشاره به هیئت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی به‌عنوان یکی از برترین هیئت‌های کشور در سال 96، از آغاز به کار انجمن ورزش مادران از ابتدای سال 97 در کل کشور خبر داد.
   سید غلامرضا کمانه گفت: انجمن ورزش مادران به‌تازگی به مدیریت خانم بیتا بردبار تشکیل، برنامه آن مصوب و طرح درس‌هایش ارائه‌شده و در حال برنامه‌ریزی است و فعالیت اصلی آن با برنامه از سال آینده، هم در سطح کشور و هم در سطح استان‌ها انجام می‌شود.
   وی در ادامه هیئت انجمن ورزش‌های همگانی خراسان شمالی را از برترین‌های سال 96 در کشور عنوان کرد و بیان داشت: طبق ارزیابی‌های انجام‌شده هیئت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی جزء هیئت‌های برتر و در جمع‌بندی از هر نظری پیشرو بوده است و البته رتبه دقیق هیئت‌ها تا پایان سال اعلام خواهد شد.
   کمانه علت این پیشرو بودن هیئت استان را پیگیری‌های رئیس هیئت و هماهنگی بین اعضای هیئت و به‌ویژه حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان دانست.
   وی با اشاره به دوره دانش‌افزایی که در 7 اسفندماه با حضور ایشان برگزار شد، توضیح داد: دوره‌ی دانش‌افزایی برای مربیان ورزش‌های همگانی خراسان شمالی برای اولین بار در کشور در خراسان شمالی برگزار شد و در این دوره مسائلی از قبیل مدیریت ورزش، روش‌های علمی، تمرینات نوین ورزشی، بحث‌های مرتبط با سند تحول ورزش‌های همگانی، روانشناسی ورزش، تغذیه و آخرین موارد و یافته‌های علمی با دوستان در میان گذاشته شد.
   مجید جودت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی در ادامه گفت: در سفر دوروزه آقای کمانه به خراسان شمالی یک دوره دانش‌افزایی با حضور ایشان و همچنین مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش‌های همگانی تشکیل شد که در این مجمع گزارشی از برنامه‌های انجام‌شده هیئت و همچنین تقویم برنامه‌های سال جدید در قالب کتابچه‌ای ارائه و به نائب رئیس هیئت تحویل داده شد تا بودجه‌ها و حمایت‌های لازم بر اساس آن از سوی فدراسیون انجام بگیرد.
   وی همچنین بیان کرد: هیئت ورزش‌های همگانی 721 مربی فعال دارد که در باشگاه‌های دولتی و خصوصی سطح استان فعالیت می‌کنند و از این تعداد مربی نزدیک 80 نفر در این دوره دانش‌افزایی با حضور آقای کمانه شرکت کردند که در جهت ارتقاء دانش و افزایش دانشجو بوده است و در انتهای دوره کارت‌های مربی‌گری درجه 3 شرکت‌کنندگان به مدت 3 سال تمدید شد.
   جودت در پایان افزود: 631 برنامه در قالب مسابقه، همایش و جشنواره در سال 96 در سطح استان برگزارشده است که حدود 527 هزار نفر یعنی 70 درصد جمعیت استان در برنامه‌های هیئت در سال 96 حضور فعال داشته‌اند و این رکورد بسیار خوبی است و امید است در سال آینده باهمت بیشتر، کمک اداره کل استان و فدراسیون تعداد برنامه‌ها از مرز هزار برنامه نیز بگذرد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 637,877
تعداد بازدید امروز : 146
تعداد بازدید دیروز : 1,206
آخرین به روزرسانی : 1397/06/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.