جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجمع سالیانه هیئت فوتبال برگزار شد

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان :

   مجمع سالیانه هیئت فوتبال برگزار شد

   مجمع سالیانه هیئت فوتبال برگزار شد

   با حضور کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مجمع سالیانه هیئت فوتبال برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان گفت: در دهه فجر سال آینده ۲۵ مکان ورزشی با اعتباری معادل ۱۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
   کوروش بهادری در مجمع سالیانه هیئت فوتبال خراسان شمالی اظهار داشت: فوتبال یکی از رشته‌هایی است که بیش‌ترین هزینه را در بر دارد لذا باید فعالیت‌های فوتبالی با همت بیشتری دنبال شود.
   وی افزود: حضور تیم‌های فوتبال و فوتسال خراسان شمالی در لیگ یک، دو و برتر دور از انتظار نیست و تنها اراده فوتبالی‌های استان را می‌طلبد.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تصریح کرد: در دهه فجر سال آینده 25 مکان ورزشی با اعتباری معادل 14 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
   حسین جعفرزاده در مجمع سالیانه هیئت فوتبال خراسان شمالی اظهار داشت: کمیته‌های هیئت فوتبال در طول سال به صورت مداوم فعالیت‌های خود را به صورت ماهیانه دنبال می‌کنند.
   وی ضمن اشاره به عملکرد کمیته بانوان در سال 96 افزود: برگزاری فستیوال های فوتبال دختران با حضور 14 تیم به میزبانی بجنورد و اعزام تیم منتخب استانی به فستیوال کشوری در شهریور ماه به میزبانی مشهد مقدس، اعزام تیم فوتبال جوانان به مسابقات لیگ برتر در شاهرود، اعزام تیم دختران زیر 15 سال برای نخستین بار به مسابقات کشوری در قائم‌شهر و دعوت از سه بانوی فوتبالی به نام مهسا صفرپور، هلیا آزمون و ضحی ایزانلو از مهمترین فعالیت‌های کمیته بانوان در 9 ماهه اخیر سال 96 است.
   رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی تصریح کرد: برگزاری کلاس مربی‌گری سطح یک آسیا ویژه بانوان یکی از مهمترین فعالیت‌های شاخص کمیته آموزش هیئت است. همچنین برگزاری کلاس مربی‌گری C آسیا با حضور 26 شرکت کننده، و برپایی 3 دوره کلاس مربی‌گری درجه C ایران با حضور مدرسان بومی از دیگر فعالیت‌های این کمیته است.
   جعفرزاده با بیان اینکه کمیته مسابقات هیئت فوتبال استان، مسابقات فوتبال را در رده های سنی پایه و بزرگسالان برگزار کرد اذعان داشت: در رده سنی نونهالان 7 تیم حضور داشتند که تیم سیاه‌جامگان شیروان عنوان قهرمانی را کسب کرد همچنین در رده سنی نوجوانان و جوانان، تیم‌های سیاه‌جامگان شیروان و پیام انتظار بجنورد صاحب گردن آویز طلا شده و به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.
   وی تصریح کرد: تیم سپیدجامگان بجنورد هم با قهرمانی در لیگ زیرگروه فوتبال استان به لیگ دسته یک استان صعود کرد و تیم ابومسلم اسفراین هم با قهرمانی در مسابقات سوپرلیگ فوتبال استان به لیگ دسته سوم کشور صعود کرد. همچنین علی شجاع فوتبالیست خراسان شمالی به اردوی تیم ملی زیر 14 سال کشور دعوت شد.
   رئیس هیئت فوتبال استان در پایان در خصوص اعزام تیم های قهرمان فوتسال در رده‌های سنی پایه و بزرگسال اضافه کرد: تیم‌ شهدای دانش‌آموزی جاجرم در رده سنی نوجوانان، تیم گلستان ثامن شیروان در رده سنی جوانان و تیم پیروزی شهرداری شیروان در رده سنی بزرگسالان به مسابقات کشوری فوتسال اعزام شدند. همچنین کلاس داوری درجه 3 فوتسال با حضور 29 داور در شهرستان اسفراین به مدرسی جم‌تاج مهجور برگزار شد.
   در پایان این مجمع مریم سهرابی به عنوان نائب رئیس بانوان هیئت فوتبال خراسان شمالی انتخاب شد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 827,813
تعداد بازدید امروز : 280
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.