جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیانیه جامعه ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران برای حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن

   بیانیه جامعه ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران برای حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن

   بیانیه جامعه ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران برای حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن

   جامعه ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران خراسان شمالی از عموم مردم برای حضور در راهپیمائی بزرگ 22 بهمن دعوت کردند.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان خراسان شمالی جامعه ورزش،ورزشکاران و دستندرکاران ورزشی،مربیان و پیشکسوتان، جامعه جوان و بسیج ورزشکاران استان با صدور بیانیه ای مردم را برای حضور پرشور در راهپیمائی 22 بهمن دعوت کردند.
   متن این بیانیه بدین شرح است:
   پشت سر گذاشتن هر سالگرد پیروزی انقلاب، نشان از عبوری هوشمندانه و موفقیت آمیز از پیچ های سخت وگردنه های صعب العبور انقلاب اسلامی دارد که با هدایت، درایت و تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت و هوشمندی مردم شجاع ایران اسلامی و حضور به موقع در صحنه های مختلف رقم می خورد.
   در فراز دیگری از این بیانیه آمده ، پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف، مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها، گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
   در پایان این بیانیه آمده است : جامعه ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران خراسان شمالی ضمن پاسداشت یوم الله 22 بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و میثاق با رهبر معظم انقلاب از تمام مردم ولایی دعوت می کند که همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 829,329
تعداد بازدید امروز : 544
تعداد بازدید دیروز : 953
آخرین به روزرسانی : 1397/11/15
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.