جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پایان رقابتهای پاورلیفتینگ شمال شرق کشور با ثبت رکورد جدید کشوری

   پایان رقابتهای پاورلیفتینگ شمال شرق کشور با ثبت رکورد جدید کشوری

   پایان رقابتهای پاورلیفتینگ شمال شرق کشور با ثبت رکورد جدید کشوری

   سید احمد وکیلی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی از پایان رقابتهای پاورلیفتینگ شمال شرق کشور در بجنورد با ثبت رکورد جدید کشوری در حرکت لیفت خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور که از روز گذشته در بجنورد آغاز شده بود امروز جمعه 22 دی ماه با معرفی نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید.
   سید احمد وکیلی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان در حاشیه این رقابتها که در محل مجموعه شهید علیدخت بجنورد برگزار شد گفت: بیش از 100 ورزشکار از استانهای خراسان شمالی ، خراسان رضوی و جنوبی ، سمنان ، مازندران ، گلستان و تهران در قالب 10 تیم طی دو روز ودر رده سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم به رقابت پرداختند که این مسابقات امروز جمعه 22 دی ماه با معرفی نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید.
   وکیلی با اشاره به سطح بالای این رقابتها از ثبت رکورد جدید کشوری در بخش لیفت خبر داد و گفت: در قسمت لیفت سعید برزگر از استان گلستان با ثبت رکورد 310 کیلو گرم توانست ده کیلو گرم رکورد کشور را جابجا کند .
   وی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دستندرکاران برگزاری این مسابقات دو روزه در بجنورد از برگزاری مسابقات مچ اندازی بانوان واقایان شمال شرق کشور در بجنورد در 6 بهمن ماه، مسابقات استانی پرورش اندام در 13 بهمن ماه و مسابقات قویترین مردان شرق کشور در بجنورد به مناسبت دهه مبارک فجر در مورخ 20 بهمن ماه خبر داد.
   شایان ذکر است که در پایان رقابتهای پاور لیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور تیم فریمان در مجموع تیمی در جایگاه نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و سبزوار در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
   همچنین در نتایج تیمی نوجوانان تیم فریمان با 54 امتیاز اول شد و تیمهای سبزوار و شیروان به ترتیب با کسب امتیاز 34 و 32 در جایگاه دوم و سوم ایستادند در این رده سنی امیر نور حسینی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.
   در رده سنی جوانان تیم تربت حیدریه با 55 امتیاز درسکوی اول قهرمانی جا گرفت و تیمهای گلستان و سبزوار با 37 و 25 امتیاز دوم و سوم شدند در این رده سنی نیما درخشانی به عنوان اورال مسابقات معرفی و تقدیر شد.
   در رده سنی بزرگسالان تیم سبزوار در سکوی نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و فریمان مقامهای دوم و سوم را به خود اختصاص دادند در این بخش سعید برزگر اورال مسابقات را به خود اختصاص دادند و با دریافت لوح و مدال قهرمانی تقدیر شد.
   در مستر یک نیز تیم بجنورد در سکوی نخست ایستاد و تایباد و خراسان رضوی دوم و سوم شدند دراین رده سنی نیز علی منصور کوهی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.
   همچنین سعید برزگر از استان گلستان از سوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان بازیکن ومربی اخلاق معرفی شد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 723,377
تعداد بازدید امروز : 478
تعداد بازدید دیروز : 1,385
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.