جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست هم اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیئت های ورزشی خراسان شمالی

   نشست هم اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیئت های ورزشی خراسان شمالی

   نشست هم اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیئت های ورزشی خراسان شمالی

   نشست هم اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی نشست هم اندیشی روسای هیئت های ورزشی و نائب رئیسان هیئت های استان با مدیرکل ورزش و جوانان با محوریت تقویم فرهنگی ورزشی سال ۹۷ برگزار شد.
   کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های شورای شهر بجنورد از ورزش استان ترکیب شورای شهر بجنورد را کاملا ورزشی عنوان کرد و گفت: شورای شهر بجنورد در راستای کمک به ورزش استان آمادگی خود را اعلام کرده و انتظار داریم که در سال آینده از رشته های مختلف ورزشی حمایت بیشتری از سوی شهرداری بجنورد و شورای شهر بجنورد شکل بگیرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از برگزاری نشست روسای هیئت های ورزشی استان با مجید پورعیسی رئیس برنامه و بودجه استان خبر داد و گفت: در هفته آتی نشست صمیمی با رئیس برنامه و بودجه استان برگزار و مشکلات و پیشنهادات خود را به سمع و نظر وی خواهیم رساند.
   بهادری ضمن اشاره به برگزاری برنامههای مختلف هیئت های ورزشی در طول سال خاطرنشان کرد: علی رغم اجرای مسابقات و برنامههای متنوع فرهنگی و ورزشی در طول سال، هیئت های استان در ارائه گزارش ضعیف عمل کرده و انتظار داریم در سال جدید گزارشات هر برنامه مدون و منظم به اداره کل و دستگاه های ذیربط ارائه شود.
   کوروش بهادری همچنین به برگزاری جلسات مختلف با حضور نمایندگان مجلس در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم تا با تمام مدیران ارشد و نمایندگان مجلس تعامل بیشتری برقرار کرده و از تمام ظرفیت های استان جهت رفع مشکلات ورزش و امور جوانان خراسان شمالی بهره ببریم.
   سید احمد وکیلی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام و عضو شورای شهر بجنورد نیز در این نشست از حمایت کامل شورای شهر بجنورد از ورزش استان خبر داد و گفت: در سال جدید ازمسابقات ورزشی حمایت خواهیم کرد و تلاش داریم تا در کنار ورزش قهرمانی و همگانی از اثرات ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی نیز غافل نشویم.
   علی مبارکی رئیس هیئت سوارکاری استان ضمن اشاره به عملکرد این هیئت در سال ۹6 از برگزاری کورس بهاره در فروردین ماه سال جدید خبر داد و اظهار داشت: برنامه ریزی لازم برای برگزاری جشنواره اسب اصیل ترکمن در خردادماه سال جدید انجام شده و مسابقات کورس بهاره نیز در فروردین ماه سال 97 برگزار خواهد شد.
   وی آموزش را از جمله حلقه های مفقوده هیئت سوارکاری عنوان کرد و بر برگزاری کلاس های آموزشی ویژه سوارکاران و اسب داران استان تاکید کرد.
   مهدی آرین رئیس هیئت تکواندو در ادامه این نشست بر تخصیص اعتبارات هماهنگ با برنامه های ورزشی هر هیئت اشاره و اظهار داشت: در طول سال بیش از ۲۰ اعزام از سوی هیئت تکواندو در تقویم ورزشی گنجانده شده است که متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات برخی از این اعزامها انجام نمی شود و انتظار داریم که اعتبارات تخصیص یافته به هر هیئت، بر اساس گستره فعالیت آن هیئت دیده شود.
   همت افزا رئیس هیئت کونگ فو استان، نبود خوابگاه ورزشی را از جمله مشکلات اصلی ورزش استان عنوان کرد و گفت: کمبود خوابگاه ورزشی مجهز، از جمله اولویتهای اصلی این استان است و در صورت حل این مشکل قادر به میزبانی بسیاری از مسابقات کشوری هستیم.
   ایمنی رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان نیز در این نشست از میزبانی مسابقات تنیس روی میز کشور در بهمن ماه سال جاری خبر داد و نبود وسایل تخصصی رشته جانبازان و معلولین را از جمله مشکلات اصلی این هیئت عنوان کرد.
   دانیار جاویدی رئیس هیئت کاراته استان در این نشست به المپیکی شدن رشته کاراته به عنوان فرصتی مناسب برای کسب مدال های رنگارنگ اشاره کرد و گفت: خوشبختانه رشته کاراته در سرفصل های آموزشی دروس آموزش و پرورش قرار گرفته و با توجه به گسترش این رشته، به زودی شاهد فراگیر تر شدن رشته کاراته خواهیم بود.
   وی در ادامه خواستار توجه بیشتر اداره کل ورزش و جوانان به رشته کاراته و تخصیص اعتبارات لازم برای اعزام ورزشکاران به مسابقات برون مرزی و داخلی شد.
   تاکید بر ارائه تقویم فرهنگی و ورزشی ویژه سال ۹۷ منطبق با تقویم فدراسیون، فعالیت پررنگتر هیئت های کم کار استان در سال جدید، استفاده از ظرفیت صنایع تولیدی و کارخانجات استان در جهت حمایت از ورزش خراسان شمالی، ارائه گزارش جامعه از برنامه های هیئت بعد از برگزاری هر مسابقه ورزشی ، توجه بیشتر به ورزش روستایی و بومی و محلی و استفاده از امکانات و منابع دستگاههای اجرایی و ستادی استان در راستای توسعه ورزش، از جمله مواردی بود که در این جلسه بر آن تاکید شد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 723,354
تعداد بازدید امروز : 455
تعداد بازدید دیروز : 1,385
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.