جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدال آوران خانواده بزرگ جودو و کوراش خراسان شمالی تقدیر شدند

   با حضور رئیس فدراسیون جودو و کوراش:

   مدال آوران خانواده بزرگ جودو و کوراش خراسان شمالی تقدیر شدند

   مدال آوران خانواده بزرگ جودو و کوراش خراسان شمالی تقدیر شدند

   با حضور سردار محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو وکوراش و محمد رضا نصیری نژاد نائب رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا، بیش از 100 مدال آور مسابقات جهانی ، بین المللی و آسیایی رشته کوراش و جودو ی خراسان شمالی تقدیر شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان خراسان شمالی بیش از 100 مدال آور خانواده بزرگ رشته جودو و کوراش در مسابقات آسیایی ، بین المللی و جهانی و عوامل اجرایی برگزاری مسابقات آسیایی جوانان اسیا در بجنورد با حضور رئیس فدراسیون جودو و کوراش تقدیر شدند.
   کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در ابتدای این مراسم که دوم دی ماه در بجنورد برگزار شد گفت: خراسان شمالی از جمله استان های برتر کشور در رشته جودو و کوراش است و این افتخار تنها در سایه تلاش های کلیه مربیان و جامعه ورزش و جوانان حاصل شده است و امیدواریم نمایندگان ایران در مسابقات جاکارتا 2018 نیز موفق به کسب مدالهای رنگارنگ شوند.
   سردار محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو و کوراش نیز در این نشست خراسان شمالی را مهد جودوی ایران نامید و گفت: خراسان شمالی معدن جودوی ایران است و قهرمانان بزرگی از این استان به ورزش کشور معرفی شده اند.
   وی ضمن اشاره به اهمیت رشته جودو و کوراش در مسابقات مختلف برون مرزی اظهار داشت: رشته کوراش از حالت سنتی قبل خارج شده است و امروز کوراش به عنوان یک رشته رسمی در مسابقات آسیایی مطرح است.
   درخشان ضمن اشاره به بالا رفتن شانس مدال آوری ایران در رقابتهای آسیایی با معرفی رشته کوراش خاطرنشان کرد:اولین نشست راهبردی رشته کوراش به منظور شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۶ امروز در خراسان شمالی برگزار شد و امیدواریم با حمایتهای مسئولین ارشد استان شاهد میزبانی مسابقات مختلف در خراسان شمالی باشیم.
   رئیس فدراسیون جودو و کوراش کشور ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در برگزاری میزبانی مسابقات آسیایی جوانان در مرداد ماه سال جاری دربجنورد گفت: خراسان شمالی نمره قبولی برگزاری مسابقات آسیایی را بدست آورد و این امر نشان داد که در صورت حمایت بیشتر این استان توانمندی برگزاری رویدادهای بزرگتر را دارد.
   رضا نصیری نژاد نائبرئیس کنفدراسیون کوراش آسیا و رئیس انجمن کوراش ایران نیز در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت رفتار ورزشی و مرام پهلوانی در رشته جودو و کوراش اظهار داشت: تست دوپینگ یک ورزشکار ازبکستانی در مسابقات کوراش جوانان آسیا به میزبانی خراسان شمالی مثبت و یک مدال طلا به مدال های ایران در این مسابقات اضافه شد.
   در پایان این مراسم بیش از ۱۰۰ نفر از قهرمانان، مربیان، مدال آوران و کادر اجرایی مسابقات کوراش جوانان آسیا در مرداد ۹۶ به میزبانی بجنورد تقدیر و تجلیل شدند.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 676,417
تعداد بازدید امروز : 176
تعداد بازدید دیروز : 605
آخرین به روزرسانی : 1397/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.