جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ایمنی رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی شد

   ایمنی رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی شد

   ایمنی رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی شد

   برات ایمنی با انتخاب اعضاء مجمع به عنوان رئیس هیئت جانبازان و معلولین خراسان شمالی انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ، مجمع انتخابات رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان خراسان شمالی با حضور علیرضا صفاریان نائب رئیس فدراسیون برگزار و برات ایمنی با کسب کامل آراء ماخوذه، به ریاست هیئت جانبازان و معلولین خراسان شمالی انتخاب شد.
   صفارزاده در این نشست اظهار داشت: طبق آمار رسمی حدود 4 میلیون معلول در ایران وجود دارد که این افراد همگی نیازمند حمایت های خاص هستند.
   وی ادامه داد: معلولیت‌های تحت پوشش فدراسیون جانبازان بیشتر شامل معلولیت‌های جسمی - حرکتی و معلولیت‌های ذهنی است و در حال حاضر بدنبال تغییر رویکرد جامعه به معلولان و استفاده از ظرفیت های این قشر هستیم.
   وی با تاکید بر اینگونه نگاه خاص خاطر نشان کرد: تمام هیئت های ورزشی باید با رویکرد فرهنگی ویژه، تلاش کنند نگاه توسعه محور را در هیئت های خود بکار بگیرند.
   صفار زاده از فعالیت مستقیم 20 دستگاه دولتی در حوزه جانبازان و معلولان در کشور خبر داد و اظهار داشت: طبق قانون 20 دستگاه موظف هستند از جانبازان و معلولان حمایت های ویژه داشته باشند و برای رفع مشکلات این قشر تلاش کنند.
   نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در ادامه به موانع توسعه ورزش جانبازان و معلولین اشاره کرد و گفت: بی توجهی سازمان‌ها و نهادها، دشواری در حمل و نقل جانبازان، کمبود امکان و تجهیزات ورزشی، بالا بودن هزینه ورزش و ضعف در فرهنگ‌سازی مشکلاتی است که برسر راه ورزش معلولان قرار دارد.
   صفارزاده افزود: توسعه ورزش جانبازان و معلولین نیازمند مشارکت ملی است و همه متولیان امر باید با فدراسیون جانبازان و معلولین همکاری لازم را داشته باشند.
   کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست از توجه ویژه اداره کل ورزش و جوانان به ورزش جانبازان و معلولین خبر داد و اظهار داشت: استان خراسان شمالی به لحاظ سخت افزاری با محدودیت های شدید مواجهه است و بسیاری از ورزشکاران استان در تهیه ویلچر و لوازم ورزشی تخصصی رشته های جانبازان و معلولین مشکل دارند.
   بهادری با تاکید بر حمایت های ویژه فدراسیون از ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی گفت: با هدف تسهیل مشکلات جانبازان و معلولان در اینده نزدیک کارگروه ویژه با حضور مدیر کل بهزیستی و بنیاد شهید استان تشکیل و مشکلات هیئت جانبازان و معلولین در این کارگروه بررسی خواهد شد.
   در پایان این نشست برات ایمنی که پیش از این نیز ریاست این هیئت را برعهده داشت با کسب 15 رای کامل به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان خراسان شمالی انتخاب شد.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 676,456
تعداد بازدید امروز : 215
تعداد بازدید دیروز : 605
آخرین به روزرسانی : 1397/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.