جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تشدید نظارت بر باشگاه های ورزشی

   تشدید نظارت بر باشگاه های ورزشی

   تشدید نظارت بر باشگاه های ورزشی

   تشدید بازدید ها و نظارت بر باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی در دستور کار ورزش و جوانان قرار گرفته است

   رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت : با توجه به قرار داشتن در فصل تابستان و استقبال زیاد جوانان و نوجوانان از باشگاه های ورزشی ، تشدید بازدید ها و نظارت بر باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی در دستور کار ورزش و جوانان قرار گرفته است.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ، میثم داوری افزود، ورزش و جوانان در برخورد با باشگاه های متخلف هیچگونه تعارف و اغماضی ندارد بی درنگ با باشگاه هایی که موارد قانونی را رعایت نمی کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.
   ایشان در ادامه بیان نمود، از مصادیق تخلف در باشگاه های ورزشی می توان از فروش هرگونه مکمل ورزشی و داروی نیروی زا در باشگاه را نام برد.
   همچنین عدم نصب نرخنامه ، مجوز فعالیت و اخذ شهریه های نامتعارف و خارج از نرخنامه مصوب ورزش و جوانان، نداشتن بیمه ورزشی نیز شامل تخلفاتی می شود که قطعا برخورد ورزش و جوانان را در پی خواهد داشت.
   داوری استفاده از مربیان فاقد مجوز و مدارک مربیگری و برگزاری کلاس های ورزشی غیر مجاز تحت هر عنوانی نیز در برخی باشگاه ها گزارش شده است. مصمم برخورد با این افراد نیز هستیم.
   از همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و دستگاه محترم قضایی که به صورت ویژه در راستای سالم سازی محیط های ورزشی همکاری خوبی را با ما دارند که تقدیر و تشکر می کنیم.
   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,041,893
تعداد بازدید امروز : 398
تعداد بازدید دیروز : 603
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.