جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بهاروند از تلاش‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تقدیر کرد

   بهاروند از تلاش‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تقدیر کرد

   بهاروند از تلاش‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تقدیر کرد

   خرید تیم فوتبال دسته یک اقدام خوبی در جهت افزایش نشاط اجتماعی و رونق این ورزش در خراسان شمالی است.

   مجمع عمومی هیات فوتبال خراسان شمالی پنجشنبه با حضور نایب رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور برگزار شد، به علت نرسیدن مهدی تاج، با حضور نایب رئیس و برخی از اعضای هیات مدیره فدراسیون برگزار شد.
   حیدر بهاروند، با تاکید بر اینکه فعالیت هیات‌های فوتبال در سطح کشور با جدیت پیگیری می‌شود، افزود: استعدادهای خوبی در فوتبال ایران وجود دارد و با مدیریت، مسابقات رده‌های سنی را از هم جدا کرده ایم که حرکت خوبی انجام شده است.

   خرید تیم فوتبال برای خراسان شمالی اتفاقی مطلوب است

   بهاروند با تقدیر از تلاش‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی، خرید تیم لیگ دسته یک برای این استان را اتفاقی مطلوب خواند و گفت: البته هنوز به ما در این مورد اطلاعی داده نشده است اما نفس عمل حرکت و اقدام خوبی برای پیشرفت این رشته ورزشی در استان است.

   وی عملکرد هیات فوتبال خراسان شمالی را، به ویژه ایجاد ساختمانی درخور برای این هیات را قابل تقدیر دانست.

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: خرید تیم فوتبال دسته یک اقدام خوبی در جهت افزایش نشاط اجتماعی و رونق این ورزش در خراسان شمالی است.

   کوروش بهادری افزود: این اقدام که به همت استاندار خراسان شمالی انجام شد می‌تواند تبعات مثبتی داشته باشد که به رونق ورزش بینجامد و با داشتن ورزشگاه ۱۵ هزار نفری برای برگزاری مسابقات لیگ هم مشکلی نخواهیم داشت.

   حسین جعفرزاده، رئیس هیات فوتبال استان نیز در این نشست با تشریح عملکرد هیأت فوتبال خراسان شمالی، تجهیز ورزشگاه‌های تختی بجنورد و جاجرم به چمن مصنوعی و اختصاص اعتبارات مناسب به هیأت‌های شهرستانی را از اتفاقات خوب سال گذشته برشمرد.

   اخبار مرتبط
خراسان شمالی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 981,020
تعداد بازدید امروز : 690
تعداد بازدید دیروز : 533
آخرین به روزرسانی : 1398/05/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.